Etykieta shrink sleeve – co warto o niej wiedzieć?

Etykiety shirnk sleeve to ostatnio coraz częściej wybierane rozwiązania. Czym jednak one są? Dlaczego to właśnie te etykiety cieszą się tak dużym zainteresowaniem? Tego i wielu innych rzeczy dowiesz się z poniższego tekstu!

Etykieta shrink sleeve – czym jest?

Co dokładnie skrywa się pod terminem etykiet shrink sleeve? Z czym mamy do czynienia? To ostatnio bardzo często pojawiające się pytania i nie ma co się dziwić, bo każdy pragnie dowiedzieć się, co kryje się za produktem, który wzbudza tak duże zainteresowanie. Mówiąc o etykietach shrink sleeve mamy do czynienia z produktem, który powstał z wykorzystaniem nowoczesnej technologii.

Takie etykiety shrink sleeveto produkty, które wykonuje się na wymiar z folii termokurczliwej. Cała procedura polega na nałożeniu rękawa termokurczliwego na wybrany produkt, który następnie poddawany jest działaniu odpowiedniej temperaturze i się obkurcza. Efektem tego jest świetnie dopasowana etykieta do opakowania i to bez względu na jej kształt. Etykiety shrink sleeve gwarantują dopasowanie nawet do bardzo skomplikowanych kształtów opakowań.

Metoda shrink sleeve – co można dzięki niej zyskać?

Przede wszystkim mamy do czynienia z metodą, która pozwala zapewnić wysoką estetykę pakowania produktu i to niezależnie od jego kształtu, czy wielkości. Etykiety shrink sleeve świetnie sprawdzają się na butelkach, na pudełeczkach, jak również na wszelkiego typu opakowaniach . Wykorzystać je można do opakowań wykonanych z tworzywa sztucznego, szkła, czy nawet metalu.

Za każdy razem etykieta shrink sleevedopasuje się do typu pokrytej powierzchni, co zapewni jej stabilność z zachowaniem wysokiej estetyki. Co ważne, etykiety shrink sleeve zapewniają pełną personalizację opakowania. Umieścić na nim możemy dowolną grafikę, jak również informacje o produkcie, czyli nie tylko co potrzeba, ale również to, co my uważamy za potrzebne.

Etykieta shrink sleeve – kto je wykonuje?

Gdzie dokładnie wykonywane są etykiety termokurczliwe? Gdzie można liczyć na fachowe wsparcie, gdy się zdecydujemy skorzystać z tego typu etykiet? W związku z dużym zainteresowaniem etykietami shrink sleeve tworzy się coraz więcej firm oferujących usługi związane z ich wykonywaniem. Jednak warto mieć na uwadze, że tylko doświadczone i profesjonalne firmy są w stanie zapewnić nam estetyczne i jakościowe etykiety shrink sleeve. Dlatego wybierając kogoś dla siebie, róbmy to rozważnie.

Na pewno na fachowe wsparcie możemy liczyć w drukarni Etyland. Tutaj pracują sami specjaliści, którym nie brakuje wiedzy, umiejętności oraz praktyki.Swoją wiedzą chętnie dzielą się ze swoimi klientami, jak również zapewniają pełne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Dlatego, jeśli zdecydujemy się na etykiety shrink sleeve, lub będziemy chcieli dowiedzieć się czegoś więcej o tego typu rozwiązaniach, warto skontaktować się mailowo lub telefonicznie z firmą. Zatrudnieni w firmie specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wątpliwości, ale też mogą pomóc w dopasowaniu zamówienia.