Kitchen Craft – renomowana firma

Kitchen Craft to firma, która charakteryzuje się niebywałą dokładnością w produkcji swoich sztućców i podobnych akcesoriów. Kitchen Craft jest obecnie częścią korporacji Lifetime Brand. Prowadzą ją osoby które – mimo doświadczenia i lat w branży – wnoszą świeżość i jakość do wymyślania nowych produktów.

Jakie produkty posiada Kitchen Craft?

Przedsiębiorstwo posiada ponad 20 osobnych marek i kolekcji, co przekłada się na trzy i pół tysiąca produktów przeznaczonych do kuchni. Nic nie wygląda tak pięknie, jak sztućce czy akcesoria kuchenne od tej firmy. Wspaniałe naczynia, które nadają się do intensywnej i długotrwałej eksploatacji – takie opinie o produktach Kitchet Craft mają klienci firmy.

Gdzie produkowane są wyroby Kitchen Craft?

Produkty zaprojektowane zostały w Wielkiej Brytanii i dostarczane są do największych sieci handlowych, w ponad 80 krajach świata. Popularność produktów Kitchen Craft wynika z ich niebywałej dbałości o szczegóły, jakości wykonania oraz odpowiedni korelacji ceny do jakości. W 2010 r. firma ta zdobyła mnóstwo prestiżowych nagród związanych z branżą kuchenną.

Dlaczego warto kupować z Kitchen Craft?

Odpowiedź, jest prosta – jeśli cenisz sobie jakość oraz cenę, to nie ma lepszego wyboru niż produkty Kitchen Craft. W Polsce wyłącznym dystrybutorem marki jest firma Leduvel. Dokłada ona wszelkich starań, aby akcesoria Kitchen Craft mogły stale gościć w kuchniach klientów.

Może Ci się również spodoba