Rolety dzień-noc – hit w nowoczesnych wnętrzach!

Szukasz takich rolet, które z powodzeniem sprawdzą się w nowoczesnym wnętrzu? W takim przypadku sprawdź rolety dzień-noc, które obecnie są jednym z hitów w firmach zajmujących się produkcją osłon okiennych.

Dobór odpowiednich rolet do salonu, sypialni czy kuchni może być dużym wyzwaniem. Warto wtedy zapoznać się z różnymi ofertami tych osłon okiennych. Jednym z popularnych produktów są obecnie rolety dzień-noc. Czym dokładnie charakteryzują się takie rolety okienne? Jakie są ich najważniejsze zalety?

Rolety dzień-noc – co to jest?

Tego typu rolety posiadają specyficzną budowę. Posiadają podwójną tkaninę o konstrukcji przepuszczającej i blokującej światło na bazie naprzemiennych pasów.

Roleta składa się z dwóch warstw tkaniny, które poruszają się względem siebie. W zależności od ułożenia pasów można zyskać efekt doświetlenia lub zaciemnienia pomieszczeń. Dodatkowo, podobnie jak inne typy rolet, także roleta dzień-noc może być opuszczana i podnoszona.

Jaki są najważniejsze zalety rolet dzień-noc?

Rolety dzień-noc są przede wszystkim bardzo ładne oraz wszechstronne i dzięki temu doskonale nadają się do wielu wnętrz, na przykład można założyć je w salonie, w sypialni czy też w kuchni. Szeroka możliwość regulacji stopnia doświetlenia powoduje, że można dopasować je do swoich potrzeb łatwiej niż zwykłą roletę.

Gdy także chcesz zamówić takie właśnie rolety warszawa białołęka to jedna z lokalizacji, w których jest to możliwe. To tam można kupić je także na wymiar, aby dopasować je specjalnie do aranżacji wnętrza i wymiarów okien.

Może Ci się również spodoba