Rzetelna obsługa – Salio

Województwo łódzkie jest częstym miejscem konferencji oraz innych spotkań i eventów biznesowych w centrum konferencyjnym w Łodzi. Zapewne ma na to wpływ bliskość dużych aglomeracji, centralne położenie tych terenów na mapie Polski oraz wyjątkowy potencjał, jaki przedstawiają. Nie oznacza to niestety, że wszystkie tak popularne w tym regionie obiekty konferencyjne spełniają wygórowane wymagania klientów. Tego typu obawy nie dotyczą jednak Salio – nasz profesjonalizm i duże doświadczenie pozwalają na organizację konferencji, eventów i imprez firmowych, które niejednemu zapadają w pamięć.

W ofercie także nocleg…

Aparthotel umiejscowiony w Salio dysponuje przestronnymi pokojami z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. O wyżywienie w czasie konferencji zadba zespół wykwalifikowanych kucharzy. Organizacja konferencji w Salio – centrum konferencyjnym w Łodzi to połączenie profesjonalizmu i przyjemnej atmosfery, które na długo zapadnie w pamięć uczestników. Starannie przygotowana oprawa wpłynie na wizerunek organizatorów i zadowolenie uczestników. To coś, czego na pewno nie mogą zaoferować Państwu wszystkie ośrodki konferencyjne.

Atrakcje i inne udogodnienia

Po zakończeniu części oficjalnej możecie Państwo udać się na wypoczynek w strefie chill out. Otóż, centrum konferencyjne łódź – Salio oferuje w sezonie rozegranie towarzyskiego meczu w siatkówkę lub koszykówkę, a po aktywnym popołudniu wieczorne ognisko, które pomoże zrelaksować się na łonie natury i odpocząć.

Może Ci się również spodoba