Weekend w spa? Dlaczego nie!

Każdego dnia musisz zmagać się z dużą dawką stresu? Obciążą Cię praca, problemy rodzinne, relacje ze współpracownikami? Wcale nie trzeba wyjeżdżać na długie wakacje, aby podładować baterie. Czasem wystarczy krótki wypoczynek w SPA.

SPA pod Warszawą

Wiele osób nie korzysta z wyjazdów weekendowych. Dlaczego? Ponieważ często wydaje się nam, ze 2 dni to trochę za mało na wypoczynek. Wiele osób jest zdania, że aby wypocząć należy wyjechać daleko, a przynajmniej nad morze lub w góry. Tymczasem spokój można odnaleźć nawet bardzo blisko Warszawy. Weekend w SPA w hotelu pod Warszawą https://www.palac-alexandrinum.pl/spa z pewnością cię zaskoczy!

Dla par, singli i nie tylko…

Hotel Alexandrium to miejsce, w którym atrakcje znajdą dla siebie zarówno osoby samotne, jak i pary. W SPA wykorzystywane są wyłącznie naturalne kosmetyki, które nie obciążają skóry, włosów i całego organizmu. Zawarte w tych produktach ekstrakty z roślin z różnych zakątków świata zagwarantują rozkosz i prawdziwe rozluźnienie po trudnym tygodniu pełnym napięć i stresu. SPA Alexandrium oferuje wiele interesujących pakietów, m.in. pakiet dla par, pakiet ślubny, pakiet dla pań, a także wieczór panieński w spa czy „Day SPA”, kiedy nie możesz pozwolić sobie na 2 lub 3 dniowy wypad.

Bezpieczeństwo i doświadczenie

W SPA Alexandrium pracuje doskonale przygotowany i profesjonalny personel. Wszystkie zabiegi dobierane są indywidualnie do Klienta, poparte wcześniejszą diagnozą skóry. Używane kosmetyki Academie Scientifique de Beaute, mający ponad 130 letnią historię są w pełni bezpiecznie! Bez względu na rodzaj zabiegu, kosmetyki dobierane są w najlepszej wierze, zgodnie z zaleceniami. Każdy ma prawo do odpoczynku i zadbania o własne zdrowie. Odpoczynek w domu przed telewizorem lub przespanie całego weekendu nie jest odpowiednim rodzajem odpoczynku, który mógłby zregenerować, chociaż częściowo, nasz organizm. Krótki wyjazd za miasto potrafi czynić cuda! Pomyśl o sobie i swoich najbliższych i zdecyduj się na relaksujący weekend w SPA!

Może Ci się również spodoba