Zabiegi medycyny estetycznej – czyli jak wyglądać pięknie i młodo

W ostatnich latach medycyna estetyczna rozwijała się w piorunującym tempie. Dziś bezboleśnie i przy jednej wizycie w profesjonalnym gabinecie można pozbyć się na długi czas przykrych kurzych łapek, bruzd czołowych, opadających kącików warg. 

Przychodnia ortopedyczna warszawa oferuje zabiegi medycyny estetycznej w świetnie wyposażonych gabinetach i przy użyciu sprawdzonych metod. 

Zabiegi medycyny estetycznej, by odzyskać pewność siebie 

Wraz z wiekiem zmiania się skóra, staje się mniej jędrna, traci kolor, pojawiają się plamy, zmarszczki i bruzdy. Przemijanie jest naturalną koleją rzeczy, jednak nie ze wszystkimi zmianami należy się godzić. 

Jeśli masz problem z zaakceptowaniem swojego wyglądu, bo uważasz, że nie tak powinna wyglądać dojrzałość, poznaj ofertę Przychodni ortopedycznej w Warszawie, która w swych profesjonalnych gabinetach lekarskich świadczy zabiegi estetyczne

Dziś dzięki nowoczesnym technologiom, usunięcie zmarszczek może trwać nie więcej niż kilkanaście minut. Większość zabiegów medycyny estetycznej można wykonać praktycznie bezboleśnie, stosując jedynie znieczulenie miejscowe.  Do najpopularniejszych zabiegów zalicza się:

  • lifting twarzy przy pomocy specjalistycznych nici 
  • wypełniacze zmarszczek 
  • zabiegi z użyciem botoksu
  • mezoterapia igłowa
  • osocze bogatopłytkowe 
  • kwas hialuronowy
  • intralipoliza iniekcyjna.

Głównym zadaniem wymienionych wyżej zabiegów medycyny estetycznej jest  poprawa napięcia skóry, wymodelowanie owalu twarzy, usunięcie przebarwień, wyrównanie kolorytu, zatrzymanie starzenia się skóry oraz zredukowanie pierwszych oznak starzenia się. 

Wybór odpowiedniego zabiegu estetycznego powinien odbyć się w konsultacji z lekarzem. 

Poradnia ortopedyczna w Warszawie zapewnia pełną współpracę na gruncie pacjent – lekarz.

Jak pozbyć się brzydkich bruzd na czole i zbyt głębokich zmarszczek? 

Nie wszystkie kobiety w takim samym stopniu doświadczają zmian pojawiających się na ich twarzach w okresie menopauzy. U niektórych pań wejście w czterdziesty, czy pięćdziesiąty rok życia bywa niezauważalne. Inne kobiety ze zmianami na skórze borykają się od wczesnej młodości.

Bruzdy czołowe, w tym tzw. lwia zmarszczka (głęboka bruzda pionowa pomiędzy brwiami) może pojawić się już w trzydziestym roku życia. Bruzdy czołowe nie dodają kobiecości i pewności siebie. Dlatego wiele pań poddaje się zabiegom medycyny estetycznej aby pozbyć się bruzd i głębokich zmarszczek. 

Bruzdy czołowe można usunąć wykonując zabieg estetyczny z botoksu oraz kwasu hialuronowego. Działanie toksyny botulinowej blokuje wysyłanie impulsów nerwowych do  mięśni, czyli osłabia skurcz tych, które są odpowiedzialne za napinanie się skóry na czole, przez co skóra nie napina się tak mocno jak przed zabiegiem, wyżłobiając bruzdy. 

Zabieg estetyczny można zakończyć dodatkowym wygładzeniem bruzdy kwasem hialuronowym, który pobudzi skórę do produkcji kolagenu. 

Opisany zabieg może działać nawet do 18 miesięcy, wygładzając na ten czas bruzdy. Cena zabiegu, to około 700 zł. 

W podobnej cenie usunąć można kurze łapki, zmarszczki horyzontalne czoła oraz bruzdy nosowo-wargowe. 

Przychodnia ortopedyczna w Warszawie oferuje dodatkowo zabiegi modelowania ust oraz zabiegi liftingujące przy użyciu nic NewY, barb 4d, aptosi. 

Może Ci się również spodoba